w tym tygodniu DARMOWA DOSTAWA od 119zł

Bądźmy w kontakcie

Obsługa klientów

OBECNIE BRAK MOŻLIWOŚCI ODBIORU OSOBISTEGO

Poniedziałek – Czwartek 9 – 17
Piątek 9 – 16

Telefon: +48 576 400 585
Email: [email protected]

Kontakt dla mediów

Email: [email protected]
Facebook: @lesslypl
Instagram: @lessly.pl

Adres

LESSLY SP. Z O. O.
Lęborska 3b
80-396 Gdańsk

Jak możemy pomóc?

Nasz zespół został starannie dobrany ze względu na zrozumienie branży środków czystości oraz kosmetyczną a przede wszystkim pasję do dbania o naszą Planetę. Niezależnie od tego czy przeglądasz naszą stronę, lub odwiedzasz nasz sklep, zawsze chętnie dzielimy się naszą głęboką wiedzą i chcemy wspólnie z Wami zmieniać świat na lepsze.

Najczęściej zadawane pytania znajdują się w naszym FAQ. Jeśli masz jakieś szczegółowe pytania, nie wahaj się z nami skontaktować najlepiej pisząc do nas na Facebooku, Instagramie lub mailowo.

Zaloguj się / Zarejestruj się
Utwórz konto

Twoje dane osobowe zostaną użyte do obsługi twojej wizyty na naszej stronie, zarządzania dostępem do twojego konta i dla innych celów, o których mówi nasza polityka prywatności.

Odzyskaj hasło

Zapomniałaś_eś hasła? Proszę wpisz poniżej swoją nazwę użytkownika lub adres e-mail. Na adres e-mail otrzymasz wiadomość a w niej link, gdzie stworzysz nowe hasło.

Koszyk 0

Wykorzystujemy pliki cookies własne i stron trzecich. Dalsze korzystanie z tej strony internetowej oznacza akceptację plików cookies. Dowiedz się więcej.